ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ - Αρχείο Εκδηλώσεων

Στη σελίδα αυτή μπορείτε να ανατρέχετε σε παλαιότερες εκδηλώσεις.

Εγκαίνια μαθητικής έκθεσης «Μη μου σκοτώσετε το νερό», Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 22 Μαρτίου 2013.

Εγκαίνια περιοδικής έκθεσης «Σωτήρης Δάκαρης. Ο Αρχαιολόγος της Ηπείρου. Μνήμες από τη Θεσπρωτία», Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 13 Μαρτίου 2013.

Ενημερωτική ημερίδα, «Το Έργο της ΛΒ΄ Εφορείας Προϊστορικών & Κλασικών Αρχαιοτήτων κατά το έτος 2012», Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 23 Ιανουαρίου 2013.

Εγκαίνια περιοδικής -φωτογραφικής και εικαστικής- έκθεσης «Μύρτις: πρόσωπο με πρόσωπο με το παρελθόν», Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 7 Δεκεμβρίου 2012.

Περιβάλλον & Πολιτισμός 2012. Προβολές ντοκιμαντέρ, Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 13 Οκτωβρίου 2012.

Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς 2012. Προβολές ντοκιμαντέρ, Αρχαιολογικό Μουσείο Ηγουμενίτσας, 28 Σεπτεμβρίου 2012.